• 0(50)4843059

Чи не запізно почати займатись боксом/кікбоксингом у 25, 30, 35, 40 років?

Починати ніколи не пізно! Якщо ваша ціль - навчитись боксувати, освоїти техніку, легко пересуватись у ринзі, то вік вам не завадить. Але якщо ви хочете підкорити Олімпійський ринг, то бадано прийти до того, как вам виповниться 25 🙂

Я ніколи не займався спортом, чи можу я навчитись боксувати?

Звісно, можете! Тренер буде навчати вас поступово, поступово збільшуючи навантаження тренування за тренуванням. З часом, ви зміцнієте та будете в чудовій формі.

Мене поб'ють на першому ж тренуванні?

Ні. До роботи в парах ви перейдете тоді, коли засвоїте основи техніки та коли самі цього захочете. Для тих, хто не бажає відчувати на собі удари, розроблені безконтактні програми.

Я досить крупний, чи можу я займатись боксомкікбоксингом?

Так. В бойових видах спорту передбачена градачія вагових категорій. Вага не завадить вам освоїти техніку.

А тренування для дівчат у вас є?

Для дівчат передбачено декулька видів тренувань - контактні, безконтактні, фітнес-бокс. Выбір за вами! Детальніше у розділі Тренування для дівчат

Спаринги будуть?

Для бажаючих побоксувати ми періодично проводимо «Спаринги білих комірців». Це спаринги між людьми, котрі боксують задля свого задоволення, для адреналіну. На таких подіях є обов'язковою захисна екіпіровка, тому травм практично не буває. Досвідчені тренери формують склад пар за вагою та вміннями спортсменів. Відео «Спаринг білих комірців» ви можете знайти у соцмережах або на нашому YouTube каналі.